SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
192 299 €
(4 579 € / м²)
Распродаја
2
1
42 м²
Kemerağzı Mahallesi

спаваћа соба2
равно42 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق على مسافة قريبة من البحر في مجمع يشبه الفنادق
تقع الشقق في أنطاليا أكسو ، كوندو والتي توفر أسلوب حياة عصري وفاخر لسكانها. تعتبر كوندو هدفًا شهيرًا...

намештен
Старост понуде: 50дана
Ажурирано: 50дана

Локалитети

Kemerağzı Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Antalya Homes

Слични огласи

Слично у иностранству