SUPA24
Остало
Остало
Остало
222 000 €
(3 313 € / м²)
Распродаја
2
2+
67 м²
Kemerağzı Mahallesi

спаваћа соба2
равно67 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Flat in a Unique Low-Rise Architectural Project in Altıntaş, Antalya
Antalya is a stunning Mediterranean destination known for its bright blue skies a...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Спрат:
9. спрат од 12
Старост понуде: 151дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Kemerağzı Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству