SUPA24
Остало
Остало
Остало
148 000 €
(2 691 € / м²)
Распродаја
1
1
55 м²
Kemerağzı Mahallesi

спаваћа соба1
равно55 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sea-View Apartments Suitable for Investment in Antalya Altıntaş
Altıntaş Neighborhood in Antalya is a promising and actively developing area, home to ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 163дана
Ажурирано: 150дана

Локалитети

Kemerağzı Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству