SUPA24
Остало
Остало
Остало
355 000 €
(1 919 € / м²)
Распродаја
5
2+
185 м²
Kemerağzı Mahallesi

спаваћа соба5
равно185 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Aksu. The Aksu district lies between the Düden and Aksu streams. It is located to the east of Antalya’s city cent...

Друго
Старост понуде: 358дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Kemerağzı Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Слични огласи

Слично у иностранству