SUPA24
Остало
Остало
Остало
146 000 €
(1 825 € / м²)
Распродаја
2
1
80 м²
Rumeli Caddesi, Kayışdağı Mahallesi

спаваћа соба2
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment Near the Metro and Financial Center in Ataşehir İstanbul
The apartment is in Ataşehir, a modern district on the Anatolian side of İstanbul. ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојена кухињаКухињски апаратиТуш кабинаТротоарБезбедност

Спрат:
1. спрат од 4
Старост понуде: 242дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rumeli Caddesi, Kayışdağı Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству