SUPA24
Остало
Остало
Остало
396 000 €
(2 731 € / м²)
Распродаја
4
2+
145 м²
Kayabaşı Mahallesi

спаваћа соба4
равно145 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartments for Investment on the Main Transportation Route in Başakşehir Istanbul
The apartments for sale in Başakşehir Istanbul, located on the main ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Kayabaşı Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству