SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
355 000 €
(2 958 € / м²)
Распродаја
3
2+
120 м²
Kargıcak

спаваћа соба3
равно120 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق مطلة على البحر في مجمع يشبه الفندق في كارجيجاك ألانيا
ألانيا هي واحدة من المراكز السياحية والتجارية والاستثمارية في أنطاليا. تزين أشجار النخيل وأش...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 275дана
Ажурирано: 271дана

Локалитети

Kargıcak
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству