SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
290 181 €
(4 464 € / м²)
Распродаја
2
1
65 м²
Karaağaç Mahallesi

спаваћа соба2
равно65 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق استثمارية مطلة على البحر و البحيرة في بيوك شكمجة اسطنبول
شقق جديدة تقع في بيوك شكمجة، اسطنبول. الشقق التي تقع مباشرة عبر بحيرة بيوك شكمجة توفر فرص...

Друго
Старост понуде: 50дана
Ажурирано: 50дана

Локалитети

Karaağaç Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Istanbul Homes

Слични огласи

Слично у иностранству