SUPA24
Остало
Остало
Остало
497 000 €
(4 142 € / м²)
Распродаја
3
2+
120 м²
Kadıpaşa Mahallesi

спаваћа соба3
равно120 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Tosmur, a district of the city of Alanya, directly at the beautiful coastline. Long beaches and wonderful mountai...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Kadıpaşa Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak

Слични огласи

Слично у иностранству