SUPA24
Остало
Остало
Остало
120 000 €
(2 308 € / м²)
Распродаја
1
1
52 м²
Kadıpaşa Mahallesi

спаваћа соба1
равно52 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

City and Sea View Real Estate with Smart Home Systems in a Single-Block Complex in Avsallar Alanya
Avsallar, Alanya, is a well-known tourist destinati...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледПаметни уређајиБезбедностТротоарВисоки плафони

Друго
Старост понуде: 167дана
Ажурирано: 167дана

Локалитети

Kadıpaşa Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству