SUPA24
Остало
Остало
Остало
189 000 €
(1 989 € / м²)
Распродаја
2
1
95 м²
Kadıpaşa Mahallesi

спаваћа соба2
равно95 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Furnished Sea View Apartment in Alanya, Kargıcak, 100 m from the Sea and Social Amenities
Alanya is a coastal region known for its strong development ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 167дана
Ажурирано: 167дана

Локалитети

Kadıpaşa Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству