SUPA24
Остало
Остало
Остало
253 000 €
(1 054 € / м²)
Распродаја
6+
2+
240 м²
Kadıpaşa Mahallesi

спаваћа соба6+
равно240 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in the heart of Alanya. In close proximity you can find cafés, restaurants, hospitals, pharmacies, schools, banks, s...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОдвојена кухињаТуш кабинаКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 259дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Kadıpaşa Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Слични огласи

Слично у иностранству