SUPA24
Кућа и околина; поглед
Кућа и околина; поглед
Дневна соба
76 009 €
(1 169 € / м²)
Распродаја
3
1
65 м²
Ahmet Yesevi Caddesi, Kadıköy Beldesi

спаваћа соба3
равно65 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق للبيع على طريق يالوفا - ترمال
تزداد شهرة يالوفا بفضل سهولة الوصول إلى إسطنبول وبورصة وكوجايلي. مع شواطئها الحاصلة على العلم الأزرق، وجمالها الطبيع...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 161дана
Ажурирано: 49дана

Локалитети

Ahmet Yesevi Caddesi, Kadıköy Beldesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству