SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 658 763 €
(5 661 € / м²)
Распродаја
5
2+
293 м²
Akçakoca Caddesi, İnkılap Mahallesi

спаваћа соба5
равно293 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق توفر فرصة للاستثمار بالقرب من محطة المترو في عمرانية، اسطنبول
منطقة العمرانية، الواقعة في الجانب الأناضولي من مدينة إسطنبول؛ وهي من المناطق التي ي...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 492дана
Ажурирано: 492дана

Локалитети

Akçakoca Caddesi, İnkılap Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству