SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
95 900 €
(1 918 € / м²)
Распродаја
2
1
50 м²
Boğaçay Caddesi, Hurma Mahallesi

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيعيقع في كونيا آلتي جنوب غرب أنطاليا. قونيا آلتي يوجد بها إطلالة مذهلة على جبال طوروس والبحر. تقع الطبيعة الجميلة في كيمير على بعد 30 دقيقة ف...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 144дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Boğaçay Caddesi, Hurma Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству