SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
320 200 €
(3 050 € / м²)
Распродаја
3
1
105 м²
Hasdal Kavşağı, Hamidiye Mahallesi

спаваћа соба3
равно105 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في ساريير. ساريير هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع على ساحل مضيق البوسفور وتشتهر بشواطئها الجميلة وغاباتها ومواقعها الت...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 144дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Hasdal Kavşağı, Hamidiye Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству