SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
225 600 €
(694 € / м²)
Распродаја
5
2+
325 м²
Millet Caddesi, Gürpınar Mahallesi

спаваћа соба5
равно325 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

الشقة للبيع يقع في بيليك دوزو. تقع منطقة بيليك دوزو في اسطنبول في الجانب الأوروبي من اسطنبول. أظهرت المنطقة نموًا سكانيًا واقتصاديًا سريعًا في السنوات...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Millet Caddesi, Gürpınar Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству