SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
137 845 €
(1 378 € / м²)
Распродаја
2
1
100 м²
Ulusal Caddesi, Gürpınar Mahallesi

спаваћа соба2
равно100 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sea view flats for sale in Istanbul are located in the Beylikdüzü district, which is located in the west of the European Side and on the coast of the ...

Друго
Старост понуде: 315дана
Ажурирано: 43дана

Локалитети

Ulusal Caddesi, Gürpınar Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Homes of Turkey

Слични огласи

Слично у иностранству