SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
409 900 €
(3 388 € / м²)
Распродаја
3
1
121 м²
Şeref Sokağı, Gülsuyu Mahallesi

спаваћа соба3
равно121 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

الشقة للبيع يقع في مالتيبه. مالتيبه هي منطقة تقع في الجانب الآسيوي من اسطنبول. تقع على ساحل بحر مرمرة وتشتهر بشواطئها الجميلة. المنطقة سكنية في الغالب...

Друго
Старост понуде: 382дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Şeref Sokağı, Gülsuyu Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству