SUPA24
Остало
Остало
Остало
201 000 €
(2 116 € / м²)
Распродаја
2
1
95 м²
Gençlik Mahallesi

спаваћа соба2
равно95 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Flats 50 m from Işıklar Street in Muratpaşa Gençlik Neighborhood
The project where the flats are located is in the Gençlik Neighborhood of Muratpaşa, ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Спрат:
1. спрат од 4
Старост понуде: 240дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Gençlik Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству