SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
300 800 €
(3 008 € / м²)
Распродаја
3
2+
100 м²
324. Sk., Fığla Mahallesi

спаваћа соба3
равно100 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع العقار في قلب الانيا. من مسافة قريبة يمكنك العثور علي المقاهي والمطاعم والمستشفيات والصيدليات والمدارس والبنوك والسوبر ماركت والمحلات ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 251дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

324. Sk., Fığla Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству