SUPA24
Остало
Остало
Остало
91 000 €
(669 € / м²)
Распродаја
3
2+
136 м²
Fevzi Çakmak Mahallesi

спаваћа соба3
равно136 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Brand-New Apartments in a Boutique Complex in Sincan, Ankara
The capital of Turkey, Ankara stands out with its government institutions, universities, ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 167дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Fevzi Çakmak Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству