SUPA24
Остало
Остало
Остало
75 000 €
(1 563 € / м²)
Распродаја
1
1
48 м²
Fethiye Mahallesi

спаваћа соба1
равно48 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Furnished 1-Bedroom Investment Apartments in Bursa Nilüfer
These apartments are located in the Yolçatı Neighborhood of Nilüfer, Bursa. Positioned near...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Спрат:
1. спрат од 4
Старост понуде: 151дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Fethiye Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству