SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
271 241 €
(3 349 € / м²)
Распродаја
3
2+
81 м²
2375. Cadde, Fatih Sultan Mahallesi

спаваћа соба3
равно81 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق جديدة في مشروع أنيق في منطقة إتيمسجوت، أنقرة
تقع منطقة إتيمسجوت في غرب أنقرة، وهي اتجاه التنمية في وسط المدينة، وهي منطقة سريعة التطور مع عملية ال...

Друго
Старост понуде: 419дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

2375. Cadde, Fatih Sultan Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству