SUPA24
Остало
Остало
Остало
482 759 €
(4 554 € / м²)
Распродаја
4
2+
106 м²
İstanbul Caddesi, Fatih Mahallesi

спаваћа соба4
равно106 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Kucukcekmece. Kucukcekmece is a district in the European side of Istanbul province. It is located on the west coa...

Друго
Старост понуде: 225дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

İstanbul Caddesi, Fatih Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Слични огласи

Слично у иностранству