SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
475 963 €
(2 659 € / м²)
Распродаја
5
2+
179 м²
Emindere Cd., Çıplaklı Mahallesi

спаваћа соба5
равно179 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق أنيقة في مشروع فندقي في تشابلاكلي، ألانيا
شقق أنيقة تقع في منطقة تشابلاكلي في ألانيا. ألانيا هي منطقة سياحية متطورة للغاية، وهناك أيضًا شبكة عقاري...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 58дана

Локалитети

Emindere Cd., Çıplaklı Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству