SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
73 000 €
(811 € / м²)
Распродаја
3
2+
90 м²
Cikcikli Bulvarı, Cikcilli Mahallesi

спаваћа соба3
равно90 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ID 5144Affordable 2+1 Apartment in Cikcilli – Conveniently Located Near the SeaThis spacious 2+1 apartment, measuring 90 m², is located on the second ...

Друго
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 37дана

Локалитети

Cikcikli Bulvarı, Cikcilli Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AYVAZOGLU HOMES

Слични огласи

Слично у иностранству