SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
235 000 €
(1 808 € / м²)
Распродаја
1
2+
130 м²
Cikcikli Bulvarı, Cikcilli Mahallesi

спаваћа соба1
равно130 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

LUXUS ÜBER DEN DÄCHERN VON ALANYA – 3-ZIMMER-PANORAMA-WOHNUNG MIT 180° AUSBLICK & AUFENTHALTSGENEHMIGUNG  Diese exklusive 3-Zimmer-Wohnung in Cikcilli...

намештен
Старост понуде: 340дана
Ажурирано: 61дана

Локалитети

Cikcikli Bulvarı, Cikcilli Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

New Day Property

Слични огласи

Слично у иностранству