SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
85 105 €
(1 891 € / м²)
Распродаја
1
1
45 м²
Başkurt Sokağı, Cihangir Mahallesi

спаваћа соба1
равно45 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

#21806FULLY FURNISHED APARTMENT FOR SALE IN BEYOĞLU CİHANGİROur apartment is in a fantastic location, just a 1-minute walk from Taksim Square and Taks...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 131дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Başkurt Sokağı, Cihangir Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Omer Yuksel

Слични огласи

Слично у иностранству