SUPA24
Остало
Остало
Остало
55 000 €
(965 € / м²)
Распродаја
1
1
57 м²
Çankaya Mahallesi

спаваћа соба1
равно57 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

1-Bedroom Investment Apartment in Mersin Mezitli
Mersin, one of the prominent cities of the Mediterranean, continues to attract both local and foreign...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Çankaya Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству