SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
185 579 €
(4 884 € / м²)
Распродаја
2
1
38 м²
2032 Sokak, Çağlayan Mahallesi

спаваћа соба2
равно38 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق بغرفة نوم واحدة أو غرفتين للبيع في أنطاليا لارا
تتميز الشقق بتصميمات داخلية بغرفة نوم واحدة أو غرفتين. تحتوي كل شقة على غرف معيشة وغرف نوم عصرية، ...

Друго
Старост понуде: 41дана
Ажурирано: 41дана

Локалитети

2032 Sokak, Çağlayan Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Antalya Homes

Слични огласи

Слично у иностранству