SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 424 800 €
(9 014 € / м²)
Распродаја
5
2+
269 м²
Sevimli Sokağı, Büyükdere Mahallesi

спаваћа соба5
равно269 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

الشقة للبيع يقع في ساريير. ساريير هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع على ساحل مضيق البوسفور وتشتهر بشواطئها الجميلة وغاباتها ومواقعها الت...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 74дана
Ажурирано: 74дана

Локалитети

Sevimli Sokağı, Büyükdere Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству