SUPA24
Остало
Остало
Остало
112 767 €
(705 € / м²)
Распродаја
6+
2+
160 м²
Binbirdirek Mahallesi

спаваћа соба6+
равно160 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Zeytinburnu, a district of European Istanbul. Zeytinburnu is a district located on the European side of Istanbul....

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Туш кабинаОдвојена кухињаКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 139дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Binbirdirek Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Слични огласи

Слично у иностранству