SUPA24
Остало
Остало
Остало
257 998 €
(2 081 € / м²)
Распродаја
4
2+
124 м²
Binbirdirek Mahallesi

спаваћа соба4
равно124 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Kagithane. Kagithane is a district located on the European side of Istanbul. It is a residential area with a mix ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторТуш кабинаПогледКухињски апаратиБезбедност

Друго
Старост понуде: 180дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Binbirdirek Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Слични огласи

Слично у иностранству