SUPA24
Остало
Остало
Остало
299 278 €
(1 535 € / м²)
Распродаја
4
2+
195 м²
Binbirdirek Mahallesi

спаваћа соба4
равно195 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Beylikduzu, Istanbul Beylikduzu district is located on the European side of Istanbul. The district has shown rapi...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОдвојена кухињаТуш кабинаКухињски апаратиБезбедност

Друго
Старост понуде: 243дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Binbirdirek Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Слични огласи

Слично у иностранству