SUPA24
Остало
Остало
Остало
221 878 €
(1 585 € / м²)
Распродаја
3
2+
140 м²
Binbirdirek Mahallesi

спаваћа соба3
равно140 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Beylikduzu, Istanbul Beylikduzu district is located on the European side of Istanbul. The district has shown rapi...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледТуш кабинаОдвојена кухињаКухињски апаратиБезбедност

Друго
Старост понуде: 244дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Binbirdirek Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak

Слични огласи

Слично у иностранству