SUPA24
Остало
Остало
Остало
816 993 €
(4 695 € / м²)
Распродаја
6+
2+
174 м²
Binbirdirek Mahallesi

спаваћа соба6+
равно174 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Bahcesehir. Bahcesehir is a district located in the European side of Istanbul, Turkey. It is considered a develop...

Друго
Старост понуде: 283дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Binbirdirek Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak

Слични огласи

Слично у иностранству