SUPA24
Остало
Остало
Остало
2 837 977 €
(9 923 € / м²)
Распродаја
5
2+
286 м²
Binbirdirek Mahallesi

спаваћа соба5
равно286 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Besiktas. Besiktas is a district located on the European side of Istanbul. It is one of the oldest and most dense...

Друго
Старост понуде: 283дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Binbirdirek Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Слични огласи

Слично у иностранству