SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
117 200 €
(977 € / м²)
Распродаја
3
2+
120 м²
41. Sokak, Belek Mahallesi

спаваћа соба3
равно120 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

الشقة للبيع يقع في مدينة أنطاليا. انطاليا اسم المحافظة و مدينتها ايضاً, أصبحت علامة تجارية عالمية لقضاء عطلة عالية الجودة بأسعار زاهده. تحد المدينة ال...

намештен
Старост понуде: 29дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

41. Sokak, Belek Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству