SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
251 668 €
(1 736 € / м²)
Распродаја
5
2+
145 м²
Çiftlik Caddesi, Barış Mahallesi

спаваћа соба5
равно145 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق فاخرة بقيمة استثمارية مرتفعة بالقرب من المرسى في بيليك دوزو إسطنبول
تقع الشقق في منطقة بيليك دوزو، التي أصبحت من أكثر المناطق تفضيلاً للسكن والاست...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторОдвојена кухињаТуш кабинаКухињски апаратиДрвени подТротоарБезбедностНамештен

Друго
Старост понуде: 140дана
Ажурирано: 112дана

Локалитети

Çiftlik Caddesi, Barış Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству