SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
97 000 €
(1 169 € / м²)
Распродаја
3
2+
83 м²
Ayaş

спаваћа соба3
равно83 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق أنيقة للبيع في مرسين آياش على مسافة سير من البحر
الشقق الأنيقة للبيع هي فرصة لأولئك الذين يفضلون تجربة الجمال الطبيعي الفريد لمرسين والاستثمار في ...

намештен
Старост понуде: 491дана
Ажурирано: 56дана

Локалитети

Ayaş
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству