SUPA24
Кухиња; кухињски апарати, дрвени под, природно светло, модерни стил
Дневна соба
Дневна соба
65 252 €
(1 864 € / м²)
Распродаја
2
1
35 м²
Süleyman Demirel Bulvarı, Ayanoğlu Mahallesi

спаваћа соба2
равно35 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق بغرفة نوم واحدة للبيع على بعد 200 متر من الترام في كيبز، أنطاليا
تعتبر كيبز واحدة من الأحياء المركزية في أنطاليا، وتستمر في النمو بفضل الاستثمارات...

Друго
Старост понуде: 361дана
Ажурирано: 64дана

Локалитети

Süleyman Demirel Bulvarı, Ayanoğlu Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству