SUPA24
Остало
Остало
Остало
236 028 €
(2 777 € / м²)
Распродаја
3
2+
85 м²
Arapsuyu Mahallesi

спаваћа соба3
равно85 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Konyaalti southwest of Antalya. Konyaalti offers a stunning view of the Taurus Mountains and the sea. The beautif...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 148дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Arapsuyu Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Слични огласи

Слично у иностранству