SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
123 000 €
(1 685 € / м²)
Распродаја
2
1
73 м²
31089, Altıntaş Mahallesi

спаваћа соба2
равно73 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Altıntaş Neighborhood, located in the Aksu district of Antalya, has recently attracted attention with its rapidly growing real estate market. The area...

Друго
Старост понуде: 36дана
Ажурирано: 36дана

Локалитети

31089, Altıntaş Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Future Homes Ltd. Sti.

Слични огласи

Слично у иностранству