SUPA24
Остало
Остало
Остало
127 000 €
(1 210 € / м²)
Распродаја
2
1
105 м²
Altınova Düden Mahallesi

спаваћа соба2
равно105 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartments Near Shopping Centers and the Airport in Antalya Kepez
Apartments for sale are located in the Düden Neighborhood, one of the most popular a...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 167дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Altınova Düden Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству