SUPA24
Остало
Остало
Остало
132 000 €
(2 750 € / м²)
Распродаја
1
1
48 м²
Alacaatlı Mahallesi

спаваћа соба1
равно48 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Brand-New Valley View Apartments in Oran, Çankaya Ankara
These unique valley view apartments are located in Oran, one of the most prestigious district...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторКупатилоТуш кабинаДрвени подВисоки плафониКухињски апаратиБезбедностНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 237дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Alacaatlı Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству