SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
60 000 €
(1 875 € / м²)
Распродаја
2
1
32 м²
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı

спаваћа соба2
равно32 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق حديثة البناء في مجمع على شاطئ البحر في مرسين تيجي
تقع هذه الشقق الأنيقة على مسافة قريبة من البحر في مرسين، تيجي. مرسين هي مركز استثماري رئيسي، حيث...

Друго
Старост понуде: 482дана
Ажурирано: 279дана

Локалитети

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству