SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
71 000 €
(1 420 € / м²)
Распродаја
2
1
50 м²
Atatürk Caddesi

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ID5253New 1+1 apartment in a modern complex in DemirtaşArea: 50 m²Layout: 1+1 | Bathroom: 1 | Balcony: 1Furnished: NoFloor: 2Year built: 2026Distance ...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Atatürk Caddesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AYVAZOGLU HOMES

Слични огласи

Слично у иностранству