SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
132 000 €
(1 148 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
115 м²
Alanya Kavşağı

спаваћа собаatypical
равно115 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Elegant apartment 700 meters from the Mediterranean Sea We present you a luxurious two-bedroom apartment in Oba, just 700 meters from the sea. The are...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Alanya Kavşağı
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Basic Apartment

Слични огласи

Слично у иностранству