SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
365 000 €
(3 042 € / м²)
Распродаја
3
2+
120 м²
Isa Küçülmez Cd.

спаваћа соба3
равно120 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ID 5244Panoramic 2+1 duplex with sea views and full amenities in KestelArea: 120 m²Layout: 2+1 | Bathrooms: 2 | Balconies: 2Type: DuplexFloor: 4Furnis...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторНамештенСпрат

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Isa Küçülmez Cd.
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AYVAZOGLU HOMES

Слични огласи

Слично у иностранству